вторник, 26. јануари 2021. Вести денес: 7
home Вести

Температурите низ Македонија – Пред нас е студена ноќ

Температурите низ Македонија – Пред нас е студена ноќ

Времето денеска тмурно, а такво не очекува и до крај на неделата.

Ова се температурите вечерва во градовите низ Македонија.

Коронавирус