среда, 23. ноември 2022. Вести денес: 0
home Вести

Темелков со сатиричен статус до Заев и Филипче

Темелков со сатиричен статус до Заев и Филипче

Не е убаво вака што пишувате за двајцава. Првиот почна преговори со ЕУ. БДП го покачи за 25%. Вториот и влезе во уста на короната. Вакцините за нас се уште се прават за да бидат тазе. И сега ви пречи фемили фото. Срамота за сите што живеете со децата како да ви се кираџии.

Фејсбук статус на новинарот Лазар Темелков

Не е убаво вака што пишувате за двајцава. Првиот почна преговори со ЕУ. БДП го покачи за 25%. Вториот и влезе во уста на…

Posted by Lazar Temelkov on Saturday, January 2, 2021

Коронавирус