недела, 24. јануари 2021. Вести денес: 57
home Вести

Телевизиски дуел Мицкоски-Заев, вечерва на Канал 5

Телевизиски дуел Мицкоски-Заев, вечерва на Канал 5

Вечерва во 18:30 часот на телевизијата Канал 5 во емисијата „Само вистина“ ќе им ТВ дуел помеѓу лидерот на СДСМ и премиер, Зоран Заев и лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, информираа од телевизијата.

Коронавирус