вторник, 25. февруари 2020. Вести денес: 83
home Вести

Телеграф: Боки 13 правел оргии со српски политичар

Телеграф: Боки 13 правел оргии со српски политичар

Нов скандал открива српски Телеграф.

Во телефонот на македонски водител и поранешна реалити ѕвезда Боки 13 полицијата пронајде шокантна преписка со еден српски политичар, објави Српски телеграф.

Како што наведува весникот пронајдени се и експлицитни фотографии од нивното интимно дружење.

Целиот текст ќе биде објавен во викенд бројот на весникот под наслов „Боки правел оргии со српски политичар“.