четврток, 2. декември 2021. Вести денес: 200
home Вести

Таравари: Со автомобилот на братот на заменик директор на финансиска полиција се распродаваа наркотици во Тетово

Таравари: Со автомобилот на братот на заменик директор на финансиска полиција се распродаваа наркотици во Тетово

Новиот заменик директор на финансиска полиција, по професија е борач, а пред неколку месеци со колата на неговиот брат, кој е инспектор во МВР Тетово, се распродаваа наркотици во Тетово, и нормално случајот немаше разрешница, пишува на социјалните мрежи градоначалникот на Гостивар, Арбен Таравари.

 

Коронавирус