недела, 29. ноември 2020. Вести денес: 0
home Вести

Стружани тргнаа на протест во Скопје (ФОТО)

Стружани тргнаа на протест во Скопје (ФОТО)

Граѓаните од Струга со автобуси и автомобили тргнаа кон Скопје.

Тие вечерва ќе бидат дел од големиот протест против Владата, организиран од ВМРО-ДПМНЕ.

Најнови вести

Коронавирус