понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 110
home Вести

Стотици охриѓани на полноќ се собраа да го пречекаат Мицкоски во Охрид, кампањата започна (ВИДЕО)

Стотици охриѓани на полноќ се собраа да го пречекаат Мицкоски во Охрид, кампањата започна (ВИДЕО)

Стотици охриѓани на полноќ се собраа да го пречекаат лидерот на ВМРО-ДПМНЕ и заеднички да го означат почетокот на изборната кампања за претседателските избори како и локалните избори за општините Охрид, Ново Село и Дебар.

Најнови вести

Коронавирус