вторник, 4. август 2020. Вести денес: 83
home Вести

Стојаноски во Ново Село: Тука победува обновата, победува Македонија

Стојаноски во Ново Село: Тука победува обновата, победува Македонија

Кандидатот за пратеник во изборната единица 2 на ВМРО-ДПМНЕ, Бојан Стојаноски заедно со носителот на изборната единица 2 Владо Мисајловски и со кандидатот на пратеник Наташа Менкиноска остварија средба со граѓаните на Ново Село.

На својата фејсбук страница ги објави детаљите и фотографии од остварената средба.

Коронавирус