петок, 30. јули 2021. Вести денес: 159
home Вести

Стојаноска: „ Мужи непендеци не и’ са потребни на Македонија“

Стојаноска: „ Мужи непендеци не и’ са потребни на Македонија“

Кандидатот за пратеник во изборната единица 6 на ВМРО-ДПМНЕ, Дафина Стојаноска денес оствари средба со граѓаните на Тетово и со УЖ на ВМРО-ДПМНЕ ОК Тетово.

На својата фејсбук страница сподели објава во врска со денешната средба која што може да ја погледнете во продолжение.

Коронавирус