вторник, 28. јануари 2020. Вести денес: 135
home Вести

Стоилов: Срам да ни е на сите….

Стоилов: Срам да ни е на сите….

Ментално нестабилни сме сите у државава што дозволуваме вака да ни прават !!!

Срам да ни е на сите….

За мене секогаш ќе биде МАКЕДОНИЈА !!!