среда, 29. март 2023. Вести денес: 149
home Вести

Стоилковски во Фејсбук преписка со Костадинов

Стоилковски во Фејсбук преписка со Костадинов

? Kosta Kostadinov влегување во туѓи профили и снимање телефони е ваша специјалност, со години и наследство. Си ги измешал работите Коста.

Што се однесува до “пресметките” јасно ти е како поминуваш со мене, па затоа цела година медиумите бараат мој и твој дуел – ама бегаш, пиле, како што избега од студиото на Само Вистина.

“Изметен” си ти оддамна, Коста, но секој со својот акл. Веројатно знаеш кај си бил, а можеби и се сеќаваш што си правел.

Или барем ти раскажале, исто како и мене.

Фејсбук статус на Наум Стоилковски до ВМРО-ДПМНЕ.