петок, 30. јули 2021. Вести денес: 159
home Вести

Стоилковски среде прес-конференција на Димитров: „Кажете што правевте со Дака“? (ВИДЕО)

Стоилковски среде прес-конференција на Димитров: „Кажете што правевте со Дака“? (ВИДЕО)

Кажете што правевте со Дака?

Ова прашање му го постави портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Наум Стоилковски на министерот за надворешни работи Никола Димитров.

Погледнете го видеото во продолжение

Коронавирус