среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 138
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Вести

Стоилковски: Со слика се вклучуваме во Владата… (ФОТО)

Стоилковски: Со слика се вклучуваме во Владата… (ФОТО)

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Наум Стоилковски преку фотографија објавена на својот Фејсбук профил ја опиша моменталната ситуација во Владата на Македонија.

-Со слика се вклучуваме во Владата…, стои во неговиот пост на Фејсбук.

"Со слика се вклучуваме во Владата…"

Gepostet von Naum Stoilkovski am Dienstag, 5. Mai 2020

 

Коронавирус