среда, 28. октомври 2020. Вести денес: 124
home Вести

Стоилковски со сатира за казната на Заев

Стоилковски со сатира за казната на Заев

Ваква дискриминација не е дозволена!

Веднаш да се најде парагонот и под број 298225 да му се пише казна за кацига на Артан Груби!

#Циркус #МедраноМафија #МожетеИподолу

Спасовски си пишал оглас #ИздавамПарагонЗаПолицискиКазниЗаПартискиМаркетинг?

*А моторот БМВ што е на име на фирмата на Вице, Зоќе има овластување за управување за лични цели? Посебна некоја исправа?

#УаШиткачи

Најнови вести

Коронавирус