петок, 5. јуни 2020. Вести денес: 13
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Стоилковски со пародија на Фејсбук на сметка на Костадинов

Стоилковски со пародија на Фејсбук на сметка на Костадинов

„Помагал“. Па сите знаат дека си помагал, без гајле 😉 #СДСМвоАкција #ТраншитеОдБрадатиот

Коронавирус