среда, 20. јануари 2021. Вести денес: 91
home Вести

Стоилковски: Од лагите на СДСМ ја издвојувам онаа на Шеќеринска во септември 2018 каде што кажува дека Македонија доби датум за преговори

Стоилковски: Од лагите на СДСМ ја издвојувам онаа на Шеќеринска во септември 2018 каде што кажува дека Македонија доби датум за преговори

Од #ЛагитеНаСДСМ издвојувам:
Радмила Шекеринска, 12.09.2018
“Ветивме дека Македонија ќе добие датум за почеток на преговори – го добивме”.

Фејсбук статус на Наум Стоилковски

Најнови вести

Коронавирус