среда, 20. јануари 2021. Вести денес: 97
home Вести

Стоилковски до Костадинов: Што продавате сега од идентитетот?

Стоилковски до Костадинов: Што продавате сега од идентитетот?

Што продавате сега од идентитетот? Ова прашање му го поставува портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски на портпаролот на СДСМ, Костадин Костадинов.

„Нели ги затворивте сите отворени прашања? Каде е датумот “добиен” од пред две години?

А бе Костадине, клисару заевистички, гитла таму со твојот продаден идентитет за пари“ – порача тој.

Најнови вести

Коронавирус