вторник, 3. август 2021. Вести денес: 7
Вонредна вест

Стивнува пожарот во Кочани: Човечки жртви нема, пет лица се во болница- огнот сè уште не е целосно изгаснат

home Вести

Стевананџија со обвинување: Обвинителка аминува криминал

Стевананџија со обвинување: Обвинителка аминува криминал

Нов предизвик за младата обвинителка што аминувала криминал ама само ако е од сдс оти така и рекле!
Таа ќе заврши бетер од Катица 6.12.

Коронавирус