петок, 23. јули 2021. Вести денес: 25
home Вести

Стаменковска-Стојковски: Општина Ѓорче Петров е заробена институција од режимот на Зоран Заев и СДСМ

Стаменковска-Стојковски: Општина Ѓорче Петров е заробена институција од режимот на Зоран Заев и СДСМ

Дополнителниот министер за информатичко општество и администрација Невенка Стаменковска Стојковски денеска беше во општината Ѓорче Петров од каде имаше своја прес-конференција.

-Општина Ѓорче Петров е заробена институција од режимот на Зоран Заев и СДСМ. Обновата доаѓа а одговорност ќе има. Правото и законите мора да се почитуваат, стои во нејзиниот пост на

Општина Ѓорче Петров е заробена институција од режимот на Зоран Заев и СДСМ.

Обновата доаѓа а одговорност ќе има. Правото и законите мора да се почитуваат.

Posted by Невенка Стаменковска Стојковски on Wednesday, July 1, 2020

Коронавирус