вторник, 27. јули 2021. Вести денес: 149
home Вести

Србов: Видеото на кое Дончев зема рекет е прво на кое политичар зема кеш на рака и го става во чанта, верувам за Вилма и ова не претставува некаков доказ

Србов: Видеото на кое Дончев зема рекет е прво на кое политичар зема кеш на рака и го става во чанта, верувам за Вилма и ова не претставува некаков доказ

Никола Србов од ВМРО-ДПМНЕ преку статус на Фејсбук пишува дека видеото на кое Ден Дончев зема рекет е прво видео на кое политичар зема кеш на рака и го става во чанта.

-Видеото на кое Дончев зема рекет е прво видео на кое политичар зема кеш на рака и го става во чанта. Но се мислам дека нема да биде ни последно. Тоа е и за очекување за територија која власта ја претвори во мафијашки картел.
Верувам за Вилма и ова не претставува некаков доказ, стои во неговиот пост на Фејсбук.

Видеото на кое Дончев зема рекет е прво видео на кое политичар зема кеш на рака и го става во чанта. Но се мислам дека…

Gepostet von Nikola Srbov am Montag, 22. Juni 2020

 

Коронавирус