четврток, 21. октомври 2021. Вести денес: 186
home Вести

СРАМОТА: Полицаец „им го покажа“ на медиумите додека го изнесуваа Боки 13 (ВИДЕО)

СРАМОТА: Полицаец „им го покажа“ на медиумите додека го изнесуваа Боки 13 (ВИДЕО)

Непристојно однесување на полицаец пред камерите додека полицијата и брзата помош го изнесуваа Боки 13 од ОЈО.

Непристојно однесување на полицаец пред камерите додека полицијата и екипата на Итна помош го изнесуваа Бојан Јовановски од зградата на обвинителството за организиран криминал.

Локални избори 2021