петок, 9. декември 2022. Вести денес: 196
home Вести

Споделете и помогнете овој човек да си го пронајде семејството, еве каде да се јавите ако го препознаете

Споделете и помогнете овој човек да си го пронајде семејството, еве каде да се јавите ако го препознаете

На социјалните мрежи пред малку се појави објава во која се вели дека човек со лошо помнење е задржан во скопско кафуле. Во објавата се бара помош поскоро да се пронајде неговото семејство и човекот да се врати дома.

-Луѓе, човекот дојде во Кафе Корзо во Центар. Има лошо помнење, мисли дека е 1997 година. Би ве замолил ако може да споделите, можеби некој ќе го препознае. 02 3226 002 – јавете се на бројот доколку знаете како да се стапи во контакт со негов близок. Ви благодарам, стои во објавата на Фејсбук.

 

Најнови вести

Qatar 2022