среда, 28. октомври 2020. Вести денес: 0
home Вести

Сплотеност на народот во пресрет на правдата која доаѓа во Македонија (ВИДЕО)

Сплотеност на народот во пресрет на правдата која доаѓа во Македонија (ВИДЕО)

Фејсбук страната „Професорот за подобра Македонија“ на својот профил сподели видео од атмосферата на еден од митинзите на ВМРО-ДПМНЕ.

Станува збор за атмосферата за време на еден од многубројните митинзи на ВМРО-ДПМНЕ со граѓаните на кои се гледа позитивната енергија и сплотеноста на народот за татковината и правдата во Македонија.

Коронавирус