сабота, 23. јануари 2021. Вести денес: 12
home Вести

Спасовски во посета на СВР Куманово

Спасовски во посета на СВР Куманово

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски денеска ќе ги посети СВР Куманово и локалната самоуправа.

Од МВР најавија дека Спасовски ќе даде изјава пред зградата на Општина Куманово.

Коронавирус