петок, 29. јули 2022. Вести денес: 0
home Вести

Спасовски пред три дена бил на слава во Табановце?

Спасовски пред три дена бил на слава во Табановце?

На социјалните мрежи се споделува фотографија од министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски, на која се тврди дека е направена пред три дена, на слава во Табановце. Спасовски е регистриран како ковид-позитивен од понеделникот, а вчера беше хоспитализиран поради висока температура, пишува порталот Република.

Коронавирус