сабота, 15. август 2020. Вести денес: 63
home Вести

Спасовски ги повика граѓаните да излезат и да гласаат

Спасовски ги повика граѓаните да излезат и да гласаат

На 15 јули ти одлучуваш помеѓу:

✅ Рамо до рамо со врсниците од Европа или
❌ Повторна заглавеност во кал и безизлез

✅ Стручно образование и обезбедена работа или
❌ Стиропор и барок

Излези и гласај!

Коронавирус