понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 135
home Вести

Сопсвеникот на „Дурмо-турс“: Жалиме длабоко, потресени сме, во шок сме (ВИДЕО)

Сопсвеникот на „Дурмо-турс“: Жалиме длабоко, потресени сме, во шок сме (ВИДЕО)

Морално се чувствуваме одговорно, тие патници биле членови на нашите семејства, со години патувале со нас. Жалиме длабоко, потресени сме, во шок сме, вели Дурмиш Белули, сопственикот на компанијата „ДУРМО- турс“ за Телевизија 24.

Локални избори 2021