петок, 3. јули 2020. Вести денес: 235
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Вести

Сопственикот на Сектор се огласи по повод синоќешната акција на полицијата

Сопственикот на Сектор се огласи по повод синоќешната акција на полицијата

Полициски службеници упаднале синоќа во неколку ноќни клубови меѓу кои и Сектор и ги легитимирале посетителите.

По повод вчерашните случувања на Фејсбук се огласи сопственикот на дискотеката Сектор.

-Татко ми вика цел живот: сине ќе те учи работата,така да сигурен сум дека е у право “ќе не учи работата”, Јас Огнен Узуновски не се осеќам како криминалец и Сектор 909 не е само едно обично диско,туку е еден начин на “живот”.Не можете да не сопрете,тука има многу љубов❤Со ова вечерва, сами Вие (знаете на кој се обраќам) треба да размислите дека ако #немаправданемамир, напиша Узуновски на Фејсбук.

Парламентарни избори 2020