четврток, 25. февруари 2021. Вести денес: 73
Во живо

Мицкоски на средба со здравствени работници

home Вести

Сопругата и ќерката на Заев на празнично патување во Германија

Сопругата и ќерката на Заев на празнично патување во Германија

Сопругата и ќерката на премиерот Зоран Заев, Зорица и Александра се на празнично патување во Германија, објавува Плусинфо.

Александра објави фотографија со мајка си на својот профил на Инстаграм. Според фотографиите, очигледно е дека уживаат во прекрасниот празнично украсен Франкфурт, пишува порталот.

Коронавирус