петок, 3. декември 2021. Вести денес: 0
home Вести

Соопштение од соседите на заразената директорка Биљановска (ФОТО)

Соопштение од соседите на заразената директорка Биљановска (ФОТО)

Соседите на Нина Цаца Биљановска, директорката на Кожна клиника на нивната зграда објавија соопштение, во кое тие откриваат каде живее докторката која е заразена од коронавирусот.

Коронавирус