недела, 5. јули 2020. Вести денес: 134
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

Сообраќајот по наместа влажни коловози

Сообраќајот по наместа влажни коловози

Сообраќајот на државните патишта се одвива по наместа влажни коловози, информираат од Автомото сојузот на Македонија.

На патните правци надвор од градските средини интензитетот на сообраќајот е зголемен.

На граничните премини од македонска страна нема подолги задржувања за влез и за излез од државата.

Најнови вести

Парламентарни избори 2020