недела, 4. декември 2022. Вести денес: 80
home Вести

Сообраќајка на патот Штип-Кочани, сообраќајот се пренасочува

Сообраќајка на патот Штип-Кочани, сообраќајот се пренасочува

Поради случена сообраќајна незгода во 14:05 часот на регионалниот пат Штип-Кочани, сообраќајот е пренасочен кон патниот правец Штип-Плачковица.

Најнови вести

Коронавирус