четврток, 21. октомври 2021. Вести денес: 180
home Вести

Сообрајќаен срам на директорот на Царинската управа Танасоски (ФОТО)

Сообрајќаен срам на директорот на Царинската управа Танасоски (ФОТО)

Возилото на директорот на Царинската управа Ѓорѓи Танасоски е непрописно паркирано на тротоар, објавува Охрид24.мк

По вчерашното присуство на партиска трибина функционерите на СДСМ сега докажуваат дека што сакаат прават во градот, паркираат каде што тие сакаат и не ги почитуваат законите и правилата.

Овој сообрајќаен срам е недозволив доколку се бара од граѓаните почитување на законите.

Најнови вести

Локални избори 2021