вторник, 11. мај 2021. Вести денес: 0
home Вести

СОНК со прес-конференција во 13 часот

СОНК со прес-конференција во 13 часот

Денес со почеток во 13 часот во просториите на СОНК ќе се оддржи прес-конференција во врска со предупредувачкиот штрајк на просветните работници.

Коронавирус