среда, 26. февруари 2020. Вести денес: 157
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Сонце и ветер: УХМР со временска прогноза до вторник (ФОТО)

Сонце и ветер: УХМР со временска прогноза до вторник (ФОТО)

Времето утре ќе биде сончево со мала до умерена облачност и со умерен до засилен ветер од северен правец.

По утрешниот засилен северен ветер, следува период на стабилно и потопло време.