петок, 15. октомври 2021. Вести денес: 177
Во живо

Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Свети Николе

home Вести

Социјалните мрежи вријат: Заев ти дава крила

Социјалните мрежи вријат: Заев ти дава крила

Јавноста врие откако разбра дека власта им ветила на арачиновци 300 вработувања за пилоти. Ви пренесуваме дел од реакциите на социјалните мрежи:

Коронавирус