вторник, 25. јуни 2019. Вести денес: 93
home Вести

Социјалните мрежи вријат: Мицкоски доминантен, Мрѓа се изгуби во желбата агресивно да го нападне

Социјалните мрежи вријат: Мицкоски доминантен, Мрѓа се изгуби во желбата агресивно да го нападне

Социјалните мрежи преполни со коментари по интервјуто на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, граѓаните со пофални зборови го коментираат неговиот настап, но и со голем револт за настапот на водителката Душица Мрѓа, која покажа невидено ниво на агресивност и тенденциозна нападност кон гостинот.