среда, 12. август 2020. Вести денес: 0
home Вести

Со семејна фотографија Иванови ја честитаат Новата 2019 година

Со семејна фотографија Иванови ја честитаат Новата 2019 година

Претседателот Ѓорѓе Иванов, заедно со неговото семејство објавија честитка по повод Новата 2019 година.

Ви посакуваме многу здравје, радост и среќа. На секој предизвик да одговорите со мудрост и со добрина. Од сè срце ви посакуваме Среќна нова 2019 година!Семејство Иванови – напишаа тие на Фејсбук.

Коронавирус