петок, 4. декември 2020. Вести денес: 88
home Вести

Со „Кожувчанка“ биди дел од најдобриот Фудбалски камп на Реал Мадрид

Со „Кожувчанка“ биди дел од најдобриот Фудбалски камп на Реал Мадрид

Македонија од месец јуни влегува во семејството на Реал Мадрид фондацијата како организатор на кампот „Campus Experience“.

Компанијата „Спорт Арена“ доби можност да биде лиценциран партнер на Real Madrid Fundation Campus Experience, a Кожувчанка ДОО се приклучи како поддршка на најдобриот фудбалски камп во светот.

Сега, Кожувчанка ве наградува и доделува ваучери со попуст од 30%.

Може да се пријавите со име и презиме и контакт телефон на ФБ Фан страната на Кожувчанка, првите 15 пријавени се добитници и дел од најдобриот тим!

https://www.facebook.com/kozuvcankadoo/

Кампот ќе се одржи во Скопје, на терените на комплексот на ФФМ од 11-ти до 15-ти јуни.

Коронавирус