четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 142
МЕГА БОМБА

АУДИО: Заев вели дека се договарал со Мијалков и знаел дека Шилегов бил криминоген

home Вести

Со коментар се огласи и Владимир Милчин: Понижувачко!

Со коментар се огласи и Владимир Милчин: Понижувачко!

Некогашниот прв човек на соросовата фондација во земјава, Владимир Милчин, отворен поддржувач на политиките на Зоран Заев и СДСМ излезе со вој коментар за договорот со Грција.

-Понижувачко, напиша Милчин.

Парламентарни избори 2020