вторник, 22. јуни 2021. Вести денес: 36
home Вести

Снегот и денеска ги изненади властите: Автопатот Скопје-Велес денеска заборавен од властите (ВИДЕО)

Снегот и денеска ги изненади властите: Автопатот Скопје-Велес денеска заборавен од властите (ВИДЕО)

Снегот и денеска ги изненади властите во земјава.

Утрово состојбата на автопатот Скопје-Велес е речиси иста како вчера кога властите ги изненади снегот.

Инаку вчера на автопатот се случи и сообраќајна несреќа во која се повредија маж и жена.

ЕУРО 2020

Македонија