недела, 17. октомври 2021. Вести денес: 101
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Втора прес-конференција на ДИК

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Втора прес-конференција на ДИК

Државната изборна комисија ја одржува својата втора прес-конференција.

 

Коронавирус