недела, 4. декември 2022. Вести денес: 74
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: ВМРО-ДПМНЕ организира трибина на тема економија

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: ВМРО-ДПМНЕ организира трибина на тема економија

Денеска 29.06.2021 година во 20:00 часот кај спомен куќата на Мајка Тереза, ВМРО-ДПМНЕ организира трибина на отворено на тема економија.

Говорници кои ќе се обратат на трибината се проф. д-р Трајко Славевски, проф. д-р Дарко Лазаров и м-р Анастасија Илиеска.

Трибината ќе можете да ја следите во живо на линкот во продолжение:

Најнови вести

Коронавирус