петок, 27. ноември 2020. Вести денес: 46
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: ВМРО-ДПМНЕ објавува огромен скандал

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: ВМРО-ДПМНЕ објавува огромен скандал

Огромен скандал ќе објави на прес-конференција во 13:30 партијата ВМРО-ДПМНЕ.

Според информациите кои веќе ги објави порталот Лидер, ќе биде емитувана и снимка во која е присутен криминал.

КУРИР оваа прес-конференција ја пренесува во живо и истата можете да ја погледнете во продолжение:

Коронавирус