недела, 4. декември 2022. Вести денес: 69
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Трибина на тема екологија во организација на ВМРО-ДПМНЕ

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Трибина на тема екологија во организација на ВМРО-ДПМНЕ

Со почеток од 20 часот, во организација на ВМРО-ДПМНЕ вечерва ќе се одржи трибина на отворено.  Темата е екологија.

На трибината свое обраќање ќе имаат Соња Лепиткова, Марјан Додовски и Игор Лазаровски.

Настанот можете да го следите во живо на линкот во продолжение:

Најнови вести

Коронавирус