четврток, 24. септември 2020. Вести денес: 128
home Вести

Следете во живо: Протестен марш на ВМРО-ДПМНЕ во Велес

Следете во живо: Протестен марш на ВМРО-ДПМНЕ во Велес

ВМРО-ДПМНЕ денес одржува протестен марш во Велес.

На протестот ќе се обрати лидерот на партијата Христијан Мицкоски.

Следете во живо на следниов линк:

 

Коронавирус