сабота, 25. септември 2021. Вести денес: 113
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Протест против неправдите

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Протест против неправдите

ВМРО-ДПМНЕ организира протест против неправдите кои власта на Заев ги нанесе на Македонија.

Протестот од 18 часот можете да го следите во живо на следниов линк:

Коронавирус