вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Најнов биланс: Во земјотресите во Турција и Сирија загинале повеќе од 3.000 луѓе, најмалку 15.500 повредени

home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Промоција на политики во врска со локалната самоуправа на ВМРО-ДПМНЕ во Ѓорче Петров

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Промоција на политики во врска со локалната самоуправа на ВМРО-ДПМНЕ во Ѓорче Петров

Денес (03.09.2021) во 20:00 часот во паркот во Ѓорче Петров ќе се одржи настан – Промоција на политики во врска со локалната самоуправа.

На настанот ќе се обрати претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Партијата ќе го промовира кандидатот за градоначалник на Ѓорче Петров.

Настанот можете да го следите во живо на следниов линк: