понеделник, 19. октомври 2020. Вести денес: 146
home Вести

Следете во живо: Прес-конференцијата на Христијан Мицкоски

Следете во живо: Прес-конференцијата на Христијан Мицкоски

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, во моментов и се обраќа на македонската јавност.

Неговата прес-конференција, следете ја во живо на следниов линк:

Коронавирус