понеделник, 19. октомври 2020. Вести денес: 128
home Вести

Следете во ЖИВО прес-конференција на ВМРО-ДПМНЕ

Следете во ЖИВО прес-конференција на ВМРО-ДПМНЕ

Прес-конференција на ВМРО-ДПМНЕ, на која ќе се обрати претседателот на партијата Христијан Мицкоски.

Коронавирус